A A A
 • Pola
  Pola
 • Nauka jazdy konnej na padoku
  Nauka jazdy konnej na padoku
 • Parada
  Parada
 • Gwiazdka
  Gwiazdka

Konie

Główną atrakcją naszego pensjonatu są niewątpliwie konie. Posiadamy trzy konie rasy SP , trzy konie rasy Wielkopolskiej i dwa konie czystej krwi arabskiej. Przy odrobinie szczęścia, odwiedzając nas w sezonie można trafić na narodziny źrebaczków, co jest niezapomnianym przeżyciem dla każdego.

 

Prowadzimy nauke jazdy konnej od podstaw (na lonży) lecz szczególnie polecamy jazdę w terenie, ze względu na zapoznanie z pięknymi walorami przyrody naszych Pięknych Mazur. Przy odrobinie szczęścia można spotkać sarny, zające, dziki, łosie, borsuki, lisy i wiele innych mazurskich dzikich zwierząt w naturalnej mazurskiej scenerii.

 

Niezapomniane chwile jazdy w teren to oglądanie Mazurskich wschodów i zachodów słońca z grzbietu konia. Niewątpliwą atrakcją jest przejście koni brzegiem jeziora. Większość tras prowadzi przez las, pola, tereny przy jeziorze czyli pełna integracja z naturą. Odpoczynek o jakim można marzyć mieszkając w dużym mieście, u Nas na wyciągnięcie ręki. Pełna uciecha dla ciała i ducha. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy odpoczynku zarówno latem jak i zimą.